Oferta - Biuro Rachunkowe net profit Stalowa Wola

Przejdź do treści

Menu główne:

Nasza oferta


Obsługi księgowej
Prowadzimy księgi handlowe, podatkową księgę przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, obsługujemy firmy kontraktowe, obsługujemy firmy na A1, prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych, przygotowywanie oraz aktualizacja planu kont, pomoc przy sporządzaniu polityki rachunkowości, sporządzanie oraz analiza sprawozdań finansowych, sporządzanie deklaracji do GUS, sporządzanie dokumentów związanych z rozpoczynaniem działalności, likwidacja działalności – sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, obsługa i rejestracja PFRON. Kancelaria zajmuje się kompleksowo księgowością dla firm zgodnie z ich potrzebami, dla firm z wszystkich branż.
Obsługa kadrowo-płacowa
Dostosowujemy obsługę kadrowo-płacową do obowiązujących przepisów, pomagamy w wyborze indywidualnych rozwiązań dla firm, pomagamy tworzyć kontrakty dla przedsiębiorstw zagranicznych zatrudniających pracowników w Polsce z pełną obsługą w zakresie składek ZUS i podatku dochodowego.
Rejestracja do  VAT UE
Rejestrujemy firmy prowadzące działalność wysyłkową w Polsce do VAT we Francji, Włoch, Niemiec, Hiszpanii i Rumunii. Po dokonaniu rejestracji oferujemy pełną obsługę w zakresie VAT w urzędach skarbowych w krajach UE.
Obsługujemy firmy zagraniczne zobligowane do rejestracji VAT w Polsce. Dokonujemy rejestracji, prowadzimy pełną obsługę w zakresie jpkVAT oraz podatku dochodowego. Komunikujemy się w języku angielskim i włoskim.
Audyt
Audyt przeprowadzony przez naszą Kancelarię Rachunkowo - Audytową net profit, pozwala na rozwój kadry kierowniczej, wskazujemy atuty firmy, oraz pomagamy w dalszym rozwoju. Na potrzeby firm po wykonaniu audytu szkolimy kadrę kierowniczą by mogli uzyskać wszelkie niezbędne umiejętności do rozwoju. Audyt w firmie to rozwój dla firmy, przekładający się na liczne sukcesy od najniższego szczebla, po dyrektorów najwyższych szczebli. Audyty prowadzone przez Kancelarię to nie szukanie winnych, ale znalezienie problemu i szukanie rozwiązań, które pomogą tworzyć sukces firmy. Nie umiemy zatrzymać czasu, ale umiemy stworzyć pracę na czasie.
VAT REF
Odzyskujemy podatek VAT związany ze służbowymi podróżami zagranicznymi dla firm z branż budowlanych, transportowych oraz innych branż, które ponoszą wydatki delegacji w krajach UE.
Podatki dochodowe UE
Odzyskujemy podatki z dochodu pracy z zagranicy w krajach UE, rozliczamy dochody z zagranicy w kraju. Przygotowujemy dokumentację do rozliczeń podatkowych w urzędem skarbowym w kraju oraz do urzędów skarbowych w krajach UE.
Spadki i darowizny
Kancelaria przygotowuje dokumenty spadkowe, pomagamy sporządzić podział majątku, sporządzamy dokumentację do sądu o podział majątku, sporządzamy ugody oraz inne niezbędne dokumenty. Sporządzamy deklaracje podatkowe od spadów i darowizn.
Podkarpacka Strefa Ekonomiczna
Kancelaria Rachunkowo - Audytowa net profit obsługuje firmy chcące uzyskać wsparcie PSSE, przygotowujemy kompletną dokumentację o wsparcie oraz prowadzimy pełną obsługę po otrzymaniu wparcia PSSE.
Ponadto
Sporządzamy umowy cywilnoprawne, umowy kupna-sprzedaży, umowy najmu. Sporządzamy odpowiednią dokumentację podatkową związaną z tymi czynnościami.
Obsługa Kadrowo płacowa
Prowadzenie dokumentacji kadrowej, ewidencja urlopów, sporządzanie umów o pracę oraz dokumentacji dotyczącej ustania zatrudnienia, sporządzanie wynagrodzeń, przygotowanie rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników, przygotowanie deklaracji ZUS, refundacji PEFRON oraz wszelkiej dokumentacji pracowników i pracowników młodocianych.

Zapraszamy do współpracy

Odzyskujemy podatki za pracę z zagranicy
Zapraszamy do korzystania z NASZYCH usług:
Dodatkowe korzyści

ERP XT - bezpłatny program do fakturowania
Wszyscy Klienci naszego biura mogą skorzystać z ERP XT. Jest to nowoczesna aplikacja do fakturowania online. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna dla naszych Klientów. Załóż bezpłatne konto i zobacz jak w łatwy sposób wystawić dokument sprzedaży i wysłać do biura.

Fakturuj bezpłatnie z Comarch ERP XT

Klikij w powyższy obrazek i ciesz się z bezpłatnego programu do fakturowania.
Biuro rachunkowe Stalowa Wola, Nisko. Poprowadzimy dla Ciebie księgowość.
Created by netprofit
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego