Oferta - Biuro Rachunkowe net profit Stalowa Wola

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta

Oferta Biura Rachunkowego
Biuro rachunkowe Stalowa Wola, Nisko. Poprowadzimy dla Ciebie księgowość.
Otwierasz działalność – doradzimy i pomożemy wypełnić wszystkie dokumenty.
Chcesz zmienić swoje biuro rachunkowe - skontaktuj się z nami. Obsługujemy firmy z całej Polski.
Chcesz przenieść obsługę księgową do biura rachunkowego – niższe koszty, odpowiedzialność po stronie biura rachunkowego, wykwalifikowani specjaliści. To tylko niektóre zalety przekazania księgowości do biura rachunkowego.
Wybór biura rachunkowego lub zatrudnienie odpowiedniej osoby w celu prowadzenia księgowości jest trudną decyzją dla każdej firmy, rozumiemy to i chętnie przedyskutujemy wszelkie wątpliwości co pozwoli na podjęcie właściwej decyzji.

Jesteśmy innowacyjnym biurem, realizujemy potrzeby klienta za pomocą profesjonalnych programów komputerowych i nowoczesnych aplikacji księgowych.
Proponujemy naszym klientom
  • nieograniczony dostęp do dokumentów
  • bieżące informacje dotyczące płatności
  • niższe ceny za usługi księgowe
  • bezpłatny program do fakturowania sprzedaży

Świadczymy usługi w zakresie

Obsługi księgowej:
Prowadzenie ksiąg handlowych  oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałt, prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych, przygotowywanie oraz aktualizacja planu kont, pomoc przy sporządzaniu polityki rachunkowości, sporządzanie oraz analiza sprawozdania finansowego, sporządzanie deklaracji do GUS, sporządzanie dokumentów związanych z rozpoczynaniem działalności, likwidacja działalności – sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,

Obsługi Kadrowo płacowej:
Prowadzenie dokumentacji kadrowej, ewidencja urlopów, sporządzanie umów o pracę oraz dokumentacji dotyczącej ustania zatrudnienia, sporządzanie wynagrodzeń, przygotowanie rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników, przygotowanie deklaracji ZUS, refundacji PEFRON oraz wszelkiej dokumentacji pracowników młodocianych.

Ponadto:
Świadczymy usługi w zakresie rocznych rozliczeń podatkowych dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, Odzyskujemy podatek z pracy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Belgii i Niemiec, Sporządzamy rozliczenia o zwrot VAT za materiały budowlane, Odzyskujemy VAT związany z poniesionymi kosztami podczas podróży służbowych w krajach UE, Sporządzamy raporty menadżerskie dla międzynarodowych firm.


Dodatkowe korzyści

iFaktury24 - bezpłatny program do fakturowania
Wszyscy Klienci naszego biura mogą skorzystać z iFaktury24. Jest to nowoczesna aplikacja do fakturowania online. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna dla naszych Klientów. Załóż bezpłatne konto i zobacz jak w łatwy sposób wystawić dokument sprzedaży i wysłać do biura.
Fakturuj bezpłatnie z iFaktury24
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego