Podatki UE - Biuro Rachunkowe net profit Stalowa Wola

Przejdź do treści

Menu główne:

Podatki UE

Odzyskujemy podatki za pracę z zagranicy
Zwrot podatku z zagranicy

Profesjonalnie zajmujemy się zwrotem podatku za pracę za granicą, obsługujemy zasiłki rodzinne, rozłąkowe, ekstra zwrot podatku. Obsługujemy Klientów w całej Polsce i zagranicą.

Dlaczego warto rozliczyć się w naszym biurze

  • Bezpośrednia współpraca z kancelariami i doradcami podatkowymi w krajach UE - większy profesjonalizm, szybszy zwrot podatku, większe bezpieczeństwo, reprezentuje Państwa profesjonalna kancelaria w każdym kraju. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że dokumenty zostaną wypełnione w sposób prawidłowy i że uzyskają najwyższy możliwy zwrot podatku.
  • Zwrot podatku bezpośrednio na konto klienta.
  • Pobieramy od Klienta TYLKO niezbędne do rozliczenia informacje.
  • Zwrot podatku bez wychodzenia z domu - wszystkie formalności możemy załatwić korespondencyjnie.

Zwrotem podatku za pracę za granicą zajmujemy się od momentu powstania firmy. W ramach zwrotu podatku za pracę za granicą współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i profesjonalnymi kancelariami podatkowymi w poszczególnych krajach. Z naszego doświadczenia wynika, że taki model jest najbardziej efektowny, ponieważ żeby w pełni znać przepisy podatkowe w danym kraju trzeba się nimi zajmować na co dzień. Dzięki temu nasze usługi są zawsze pewne, dokumenty są zawsze wypełnione w prawidłowy sposób, a Klient otrzymuje najwyższy możliwy zwrot. Współpraca z profesjonalistami skraca czas oczekiwania na zwrot podatku, znacznie upraszcza wszystkie formalności i zwiększa bezpieczeństwo usługi zwrotu podatku za pracę za granicą.

Jak to działa:
Klient składa dokumenty w naszym biurze -> Biuro weryfikuje i przekazuje dokumenty -> Klient otrzymuje zwrot podatku na konto.
To jest naprawdę proste. Klient kontaktuje się z nami, a my załatwiały całą resztę.

Z jakich krajów odzyskujemy podatki
Niemcy, Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Hiszpania. Z tych krajów podatki odzyskujemy poprzez współpracę z kancelariami podatkowymi w tych krajach, zgodnie z cennikami obowiązującymi w kancelariach bez dodatkowych opłat.
Odzyskiwanie podatku z zagranicy
Dodatkowo dla naszych klientów, w celu poszerzenia oferty krajów o odzyskanie podatku z zagranicy, zawarliśmy umowę z firmą Megatax spółka z o. o., która posiada doświadczenie oraz szeroką wiedzę w zakresie odzyskiwania podatku w krajach: Islandia, Szwecja, Belgia, Norwegia, USA, Kanada, Czechy, Słowacja i Dania oraz sporządza wnioski o zasiłek rodzinny w Norwegii.

Zasiłek rodzinny i pozostałe usługi
 
W wielu krajach Unii Europejskiej mamy możliwość przygotowywania dokumentów i prowadzenia spraw o zasiłki rodzinne, dodatki do ubezpieczenia zdrowotnego, oraz odszkodowania w wyniku nieszczęśliwego wypadku przy pracy za granicą.

Rejestracja podatnika polskiego do podatku VAT w innych krajach UE

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, podatnicy prowadzący sprzedaż wysyłkową do krajów UE po przekroczeniu ustalonych limitów oraz w innych indywidualnych przypadkach mają prawo zarejestrować się jako płatnik VAT w innym kraju unijnym i tam płacić podatek VAT.

W roku 2017 rozpoczęliśmy rejestrację we Francji, Niemczech i Hiszpanii, wkrótce zajmiemy się pozostałymi krajami UE. Po zarejestrowaniu podatnika, świadczymy usługę rozliczeń podatkowych, sporządzamy i przesyłamy deklarację VAT.

Zaufało nam już setki klientów, zaufały nam całe firmy, zaufaj i Ty.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego