O biurze - Biuro Rachunkowe net profit Stalowa Wola

Przejdź do treści

Menu główne:

O biurze

Informacje o naszym biurze

Biuro rachunkowe net profit powstało w 2008 roku w Stalowej Woli. Początkowo swoje usługi oferowaliśmy dla klientów ze Stalowej Woli, Niska i okolic. Następnie działalność księgową rozszerzyliśmy na miasta z dalszej okolicy takie jak Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz, Nowa Dęba. Obecnie świadczymy usługi księgowe i kadrowo płacowe oraz odzyskujemy podatki z zagranicy dla klientów z całej Polski.
Właściciel Biura Rachunkowego net profit. Księgowość, rachunkowaość, zwrot podatku z zagranicy Stalowa Wola.
Właściciel biura Iwona Krawiec – Baran posiada wykształcenie wyższe magisterskie. Ukończyła Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Rachunkowości i Finansów. Posiada długoletnie doświadczenie w księgowości. Pracę rozpoczęła na stanowisku referenta. Następnie przeszła przez wiele szczebli kariery zawodowej kończąc na stanowisku samodzielnej księgowej w międzynarodowej firmie produkcyjnej. W 2008 roku założyła Biuro Rachunkowe net profit, które prowadzi do dnia dzisiejszego.
Właściciel biura posiada Certyfikat księgowy Ministra Finansów, który uprawnia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz Certyfikat z zakresu Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Stale uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu rachunkowości podnosząc swoje kwalifikacje. Biegle posługuje się językiem angielskim, co ułatwia komunikację z przedstawicielami firm międzynarodowych, jak również usprawnia komunikację w Urzędach Skarbowych w procesie odzyskiwania podatku z pracy za granicą.
Biuro Rachunkowe net profit stawia na nowoczesność i innowacyjność. Wszystkie usługi księgowe prowadzimy komputerowo. Wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie księgowe i kadrowo płacowe. Korzystamy z oferty firmy Comarch, lidera rynku z zakresu rozwiązań informatycznych dla firm. Dzięki współpracy z nami możecie Państwo zoptymalizować procesy księgowe i kadrowe zachodzące w Waszej firmie.
Oprogramowanie kisęgowe używane w Biurze Rachunkowym net profit
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego