O Biurze - Biuro Rachunkowe net profit Stalowa Wola

Przejdź do treści

Menu główne:

Informacje o naszym biurze

Biuro rachunkowe net profit powstało w 2008 roku, od 1 Stycznia 2020 roku zmieniliśmy nazwę na Kancelaria Rachunkowo - Audytowa net profit. Z pasją poszerzamy swoje kwalifikacje zawodowo, i z wielkim zaangażowaniem zwiększamy świadczenie usług. Obecnie świadczymy usługi księgowe, usługi audytowe, usługi kadrowo płacowe. Odzyskujemy podatki z zagranicy w krajach Unii Europejskiej dla klientów z całej Polski. Obsługujemy klientów w Polsce z krajów Unii Europejskiej. Rozpoczęliśmy rozliczenia podatkowe na platformach źródłowych w krajach UE sporządzamy rozliczenia elektroniczne, które są bezpośrednio przesyłane do Urzędów Skarbowych w Unii Europejskiej. Rejestrujemy i rozliczamy Unijny VAT w krajach UE oraz Wielkiej Brytanii. W roku 2019 poszerzyliśmy Naszą ofertę o usługi w zakresie Audytu wewnętrznego oraz świadczymy usługi Inspektora danych osobowych.

Pracownicy Biura rachunkowego net profit
Zatrudniamy pracowników z pasją do księgowości, chętnych do podnoszenia kwalifikacji z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, kodeksu pracy i przepisów związanych z zatrudnieniem.
W związku z rosnącymi wymaganiami oraz zmieniającymi się przepisami, szkolimy się, śledzimy zmiany w przepisach i dostosowujemy usługi dla naszych klientów tak by klient był zawsze na bieżąco prowadząc własną firmę.


Sporządzamy sprawozdania finansowe, dokumenty związane z dotacjami oraz kredytami

Obsługujemy przedsiębiorstwa i jednostki publiczne w zakresie audytu z zakresu zarządzania, finansów oraz audyty indywidualne dla potrzeb klienta

Pomagamy w utworzeniu regulacji i wdrożeniu zasad gospodarowania odpadami dla danej jednostki

Obsługujemy elektronicznie dokumentację ZUS, PFRON, Urząd Skarbowy, Urząd Marszałkowski oraz GUS

Biuro Rachunkowe net profit, Kancelaria Rachunkowo - Audytowa net profit stawiamy na nowoczesność i innowacyjność. Wszystkie usługi księgowe prowadzimy komputerowo. Wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie księgowe i kadrowo płacowe. Korzystamy z oferty firmy Comarch, lidera rynku z zakresu rozwiązań informatycznych dla firm. Dzięki współpracy z nami możecie Państwo zoptymalizować procesy księgowe i kadrowe zachodzące w Waszej firmie, skupiając się na własnej działalności. Z Naszą współpracą mogą firmy sprzedawać towary na platformach zagranicznych, nie martwiąc się jak rozliczać podatek VAT zgodnie z przepisami UE od sprzedaży wysyłkowej, Osoby fizyczne pracujące w krajach UE odzyskują podatek z pracy z zagranicy. Jednostki budżetowe dzięki nam usprawniają funkcjonowanie własnych jednostek poprawiając warunki dzięki przeprowadzonym audytom, Firmy zagraniczne, spółki międzynarodowe, prywatne podmioty gospodarcze poprzez współpracę z Nami poprawiają organizację oddziałów wprowadzając rozwiązania po przeprowadzonych działaniach audytowych przez naszą Kancelarię.


Obsługa kadrowa
Biuro rachunkowe, usługi księgowe, zwrot podatku z zagranicy
Podatki UE, rejestracja VAT UE
Właściciel biura mgr Iwona Krawiec – Baran. Ukończyła Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Rachunkowości i Finansów. Posiada długoletnie doświadczenie w księgowości. Pracę rozpoczęła na stanowisku referenta. Następnie przeszła przez wiele szczebli kariery zawodowej kończąc na stanowisku samodzielnej księgowej w międzynarodowej firmie produkcyjnej. Przed założeniem biura przygotowywała sprawozdawczość dla spółek będących na giełdzie papierów wartościowych. Od 2008 roku jest właścicielem Biuro Rachunkowe net profit posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firm. Z pasją rozwija kwalifikacje w zakresie księgowości, profesjonalnej obsługi dla firm dostosowując się do obecnych potrzeb. Współpracuje w Urzędami Skarbowymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii w zakresie rejestracji do VAT oraz miesięcznej obsłudze w zakresie deklaracji VAT. Pracuje na systemach do obsługi podatkowej w Niemczech, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii i Irlandii w zakresie rozliczeń podatkowych sporządzając deklaracje podatkowe. Świadczy usługi dla firm zagranicznych, mających obowiązek sporządzania rozliczeń podatkowych w zakresie VAT do Polskiego Urzędu Skarbowego. W 2019 roku otrzymała tytuł dyplomowanego Audytora, jest certyfikowanym Inspektorem ochrony danych osobowych. Jest członkiem Stowarzyszenia PiKW, oraz długoletnim Członkiem  Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Jesteśmy Certyfikowanym biurem rachunkowym. Właściciel biura posiada certyfikaty:
  • Certyfikat księgowy Ministra Finansów Nr 27274/2008,
  • Certyfikat z zakresu Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
  • Jest dyplomowanym Audytorem wewnętrznym sektora prywatnego oraz jednostek publicznych.
Created by netprofit
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego